KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13442429
nr 1344 2429
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Etsning, Ej signerad. Motivet: 28x21 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 18:28:28
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall